Official Registered Teams

FS OPEN

  • Hayabusa (BE)  
    Andy Grauwels, David Grauwels, Dennis Praet, Jeroen Nollet
  • Gavroche (FR) 
    Manu Sarraz¡n, Clement Martin Saint Leon, Bruno Perrin, Djo Olek
  • Jazz Republic (South Africa) 
    Claire King, Dirk Venter, Simba Marcellin, Debbie Lamsley
  • Bad Boys ( CR) 
    Jan Klapka, Vajclav Prokeaj, Jan Lukavec, Mariajn Jekiak
  • TBA (BE) 
    Pieter Vanderhaeghen , Elke Vermoesen, Anthonio Arias , Michele Cnops            
  • Savoa (UK) 
    Gareth Hicks, Steve Hamilton, Rai Ahmed, Audrey Rowe
  • Barak Barak (ESP) 
    Maria March , Pedro Esper, Goyo Prades,  Xavi Figuera
  • Thunder ISR (BE) 
    Jacco van Eerden, Paul Hofstee,  Sven Ibens,  Wesley Claessens
  • Team Tigers (FL)  
    Nina Kivilompolo, Joonas Karjalainen, Jorma Loffgren,  Mikael Kaulanen   
  • Ninja4  (Int.)
    Luc Verstreppen , Mario Fatorusso, Ivan Quadrio, Pete Allum
  • Arizona Airspeed (USA) 
    Thomas Hughes, Niklas Hemlin, Chris Farina, Thiago Gomes
  • Casual Team (ES) 
    Muny Moreno, Xavi Cullell, Oleg Ryjkov, Fran Romero
  • Voodoo (UK) 
    Vana Parker, Dennis Parker, Dave Sumter, Gary Smith

FS FEMALE

  • Empuria Gatas BBD (ESP) 
    Noel Carrara Arias, Kathy Lang, Clara Marfany, Sandra Ponce
  • Hurrican Factory Chicks (CZ)  
    Eva Rozkovcova, Zaneta Vojtakova , Eva Vokurkova, Jitka Vycpalkova   
  • NFTO (UK) 
    Anna Hicks, Ane Brentford, Laura James, Claire Scott

4 WAY VFS

  • Element VFS (BE) 
    Mark Blockhuys, Gregor VanDenEynden, Gilles Ooms, Jurgen Claes  
  • Fly Definition (PL)
    Dariusz Filipowski, Sebastian Matejek, Piotr Bereda, Rafa Popalawski, Artur 
    Karwowski - res
  • Avalon Realfly Sion (CH) 
    Andri Steinmann, Reto Welti, Tobias Oertle, Frédéric Nenet
  • Aerodisaster (IT) 
    Supersoviet, Lallo, Rigor, Santuzzo
  • Transfert Windoor (FR) 
    Magal Gregory, Melo Mickael, Bibring Nathanael, Droneau Emmanuelle
  • Windoor Full Speed  (Fr)
     Raph Coudray, Nico Campistron, David Petraco,  Arnaud Laurent
  • Vertical Flystation-(Int)
    Alexandr Parmanin, Dmitrii Bealiev, Dmitrii Lednev, Timur Asanov,Maksim Rudenko

2 Way Dynamic

  • Team Dynamight (BE) 
    Elke Vermoesen , Anna Katharina Baddorf
  • TBA (BE)    
    Pieter Vanderhaeghen, Michele Cnops
  • Babylon (Int)  
    David Nimmo , Luis Adolfo Lopez-Mendez
  • Ne Mo             (Int)     
    Inka Tiitto, Louise Kristensen
  • The Dynamos (Int)     
    Jamie Arnold, Jake Diliberto 
  • Hurricane Factory Team (CZ)               
    Vojtech Fikar, Jakub Harrer
  • Windoor Smooth Criminals (Fr)   
    Raphael Coudray, Leonard Blanchon
  • Dumb et Dumber (FR)  
    Arnaud Laurent, David Petttraco
  • UltraGoodVibes  (FR)                
    Jean Francois Huck, Thomas Moutarde
  • Windoor Staff 1(ES) 
    Alex Herrera Gonzalez, Ricar Panaguia
  • Flybeat (PL)     
    Grzegorz Leonow, Sebastian Raczynski
  • Antonio & Andrew (Int)                       
    Antonio Aria, Andrew Sutton
  • Flystation Tunnel People (Int)           
    Leonid Volkov, Diana Parmanina
  • Windoor Staff 2 (ES)             
    Pali Rovnan, Cesar Rico
  • Cathy & JuJu  (FR) 
    Cathy Bouette, Julien Guiho
  • Ze Dragons  (Int)
    Gregor Van Den Eynden, Gizmo